Tuesday, January 31, 2023
  • time : 15:3:53
  • Date : Wed Jan 25, 2023
  • item visited : 12
  • news code : 6720
روابط عمومی شهرداری رامسر/شهردار رامسر: پررنگ كردن نقش شهدای رامسری در توسعه ایران اسلامی وظیفه همگانیست و شهرداری هم نقش آفرین و طلایه دار شهدای خدمت است

⭕️شهردار رامسر:
پررنگ کردن نقش شهدای رامسری در توسعه ایران اسلامی وظیفه همگانیست و شهرداری هم نقش آفرین و طلایه دار شهدای خدمت است.

💢جلسه قرارگاه فرهنگی و اجتماعی با موضوع تبیین هنرمندانه دستاوردهای انقلاب اسلامی در دهه مبارک فجر به میزبانی شهرداری رامسر برگزار گردید .

🔰به گزارش روابط عمومی شهرداری رامسر:
دکتر امینی شاد شهردار رامسر در این جلسه ضمن خیرمقدم گویی به حاضرین گفت:
شهرداری یک نهاد اجتماعی و توانمند ساز است و بنا به دلایل متعدد باید در مناسبت های اجتماعی و فرهنگی نقش داشته باشیم چرا که اعتقاد  بر این است تنها راه نجات از زندان تن که نادانیست افزایش آگاهی و بصیرت در جامعه است.
 
🔆شهردار رامسر افزود: فلسفه وجودی شهرداری ها خدماتیست که اما  پشتیبانی‌های نهادها هم هست  و  شهرداری ها ثابت کردند که برای ارتقا کیفیت زندگی ساکنین شهرها نه هزینه بلکه سرمایه گذاری می‌کنند.

♻️دکتر امینی شاد در بخشی دیگر از صحبت هایش عنوان کرد: شهرداری رامسر جهاد تبیین که از تاکیدات مقام معظم رهبری بوده را با جهاد خدمت سرلوحه کار خود قرار داده و با تلاش شبانه روزی و جهاد خدمت در همه عرصه ها این امر را برای همگان بدون حرف ملموس نموده است. پایه و اساس خدمت در شهرداری را از  کودکان و نوجوانان در شهر دوستدار کودک آغاز نمودیم  و در راستای قرارگاه محله مهدوی اقداماتی از قبیل پاکسازی محلات ، زیباسازی محلات ، آسیب شناسی محلات و نیازسنجی شهر رامسر با اخذ مشاوران کاربلد با همکاری دوایر شهرداری در جهت یاری رساندن به قرارگاه با نگاه علمی در حال اجرا هستیم و از همه ظرفیتها استفاده خواهیم کرد .

✅ در پایان دکتر امینی شاد ضمن ابراز خرسندی  به جهت استفاده از ظرفیت های بسیجیان عزیز و نیروهای مقتدر سپاه در برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر گفت:
شهرداری رامسر نیز به مانند سنوات گذشته در بحث فضاسازی، نصب المان های انقلابی، جشن بزرگ انقلاب ، برپایی ایستگاه های انقلاب در سطح شهر و دیگر برنامه های متنوع پیگیر بهره برداری از جشنواره های عمرانی و خدماتی ،نصب تندیس های مشاهیر و مفاخر رامسر و برگزاری جشن روز تالاب‌ها را در این ایام فرخنده می باشد که حلاوت پیروزی انقلاب اسلامی به کام مردم شهر شیرین تر باشد .


✍️روابط عمومی شهرداری
             و شورای اسلامی شهر رامسر
@shahrdariramsar
https://www.instagram.com/shahrdariramsar

Average :  0 |  Submitted :  0

Tags

    5.7.14.0
    V5.7.14.0