• ساعت : ۱۰:۴۷:۳۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ 
  • تعداد بازدید : 303
  • کد خبر : ۶۶۲۷
روابط عمومی شهرداری رامسر/🔷️دیدار شهردار،رئیس شورای اسلامی شهر ،مدیر حقوقی و مدیر عمران شهرداری رامسر با دادستان شهرستان رامسر به مناسبت هفته قوه قضائیه

✍به گزارش روابط عمومی شهرداری رامسر: مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر طی دیدار با دادستان شهرستان ،آغاز هفته قوه قضاییه را به جامعه قضات و عدالت تبریک گفتند و یاد و خاطره شهدای هفت تیر را گرامی داشتند.

🔸️در این دیدار شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر رامسر ضمن تبریک این هفته،از تلاشها و خدمات دادگستری شهرستان در حوزه های مختلف علی الخصوص در بحث بازگشایی و آزادسازی نوار سبز بلوار معلم  تقدیر و تشکر نمودند.

🔹در این دیدار آقای کاردان رییس دادگستری شهرستان هم ضمن تقدیر از حضور مجموعه شهرداری و شورا عنوان نمود:قوه قضاییه متعلق به همه مردم هست و زمانی که کمترین زمان ممکن جهت دادرسی به درخواست‌های مردم نجیب و فیهم رامسر صورت می گیرد یعنی احترام به مردم که اولویت همه فعالین عرصه قضاوت و عدالت همین امر می باشد.


🔹در ادامه رییس دادگستری گفت:  دادگستری شهرستان در سال قبل موفق به کسب رتبه برتر در حوزه قضاییه مازندران شد که نشان از تعامل این دستگاه همسو با سایر ادارات دارد و امورات کاری و اداری به بهترین نحو ممکن در حال اجرا و پیگیری می باشد.

🔖آقای روحانی زاده دادستان شهرستان نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حضور و عملکرد بحق مثبت و سازنده مجموعه شهرداری و شورا عنوان کرد: چون ما مدعی اجرای قانون در سطح شهر هستیم بطبع  در بحث بازگشایی هم همراه با سایر ادارات قدم برداشته تا بعد از گذشته سالیان سال،اثرات خیر این آزادسازی نصیب مردم عزیز رامسر شود.

🔻در پایان با اهدای لوح تقدیر از زحمات و تلاش های شبانه روزی رییس دادگستری و دادستان شهرستان به پاس احترام تقدیر بعمل آمد

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0