• ساعت : ۱۳:۴۳:۵۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ 
  • تعداد بازدید : 168
  • کد خبر : ۶۷۱۵
روابط عمومی شهرداری رامسر/شهردار رامسر خبر داد كنار گذر قائمیه باز گشایی شد

شهردار رامسر خبر داد :کنار گذر قائمیه باز گشایی شد.

علی امینی شاد ضمن خدا قوت به همه همکاران خدوم شهرداری و اعضا محترم شورا و  تبریک به مردم صبور و فهیم رامسر گفت:  دولت موظف به  پرداخت سهم خود برای ترافیک عبوری در کنار مردم رامسر است‌،که به غیر از  آسیبهای زیست محیطی، هزینه بالای نگهداری جاده بر دوش فقط مردم رامسر است.

وی تصریح کرد: از اعضا محترم شورای اسلامی و همکارانم در شهرداری و دستگاه قضا ، بالاخص دادستان محترم و خاصه خانواده محترم محمدی و موسی نژاد برای اجرای این مهم بسیار سپاسگزارم.

وی در ادامه افزود: از عزیزان شورای اسلامی دوره های گذشته از شورای دوره سوم تا کنون و شهرداران گذشته در اجرای این فرایند سپاسگزارم‌

امینی شاد گفت: طبیعتا این مهم و سایر فعالیتهای عمرانی و غیر عمرانی در این دوره های سخت محقق نخواهد شد و در مسیری روشن نخواهیم رفت مگر  با مشارکت ، شراکت ،صبر و امید به آینده ای زیبا که بایستی در جامعه ساری کرد چرا که خداوند با صابرین است .

شهردار رامسر تصریح کرد: شهرداری همانند انسان که اشرف مخلوقات است بی ضعف نیست و حتما در مسیر پیش رو اشکال هم داریم اما با نگاه علمی و همه جانبه در کنار  کودکان ، نوجوانان و همه آحاد جامعه و مدیران زیر سایه امنیتی که بواسطه خون پاک شهدا و جانفشانیهای نیروهای نظامی و انتظامی، امنیتی است پیش خواهیم رفت و خریدار تمام نقدها و حتی بعضا بداخلاقیهای عزیزان هم هستیم و با اصلاح وضعیت با آگاهی از ضعفها و تهدیدها با تکیه بر نقاط قوت و استفاده از فرصتها با هم پارو خواهیم زد .


وی با بیان اینکه جهانی فکر کنیم و محلی عمل کنیم خاطر نشان کرد: چاله ها رو خواهیم گرفت ،آسفالت هم خواهیم کرد ،کانال هم خواهیم زد ،سرویسهای بهداشتی فراوان خواهید دید و در کنار هم با درک متقابل زندگی خواهیم کرد که شهرداری محل زندگی شماست.

وی افزود: منتظر خبرها خوب از مدیریت شهری باشید

 


امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.14.0
    V5.7.14.0